ALBAN TANITIM

Alban Tanıtım

Alban Tanıtım

kurumsal

Biraz Bizden Bahsedelim…

1998 yılında üç kardeşin güç ve fikir birliği ile ortaya çıkan bir markadır ALBAN. Üstesinden geldiğimiz her işte “Doğru ve Güçlü Fikirler, Yeni Trendler Yaratır” mottosuyla hareket ettik. O yüzden akıl, her zaman başka akıllara ve güncellemelere açık olmalıdır, dedik. Kreatif ve profesyonel ekibimizi kurarken ince eleyip sık dokumamızın nedeni buydu ve yolumuzu hep başarıya çıkardı.

Kalkındırdığımız ve büyüttüğümüz markalarla birlikte biz de büyüdük. Tanıtım ajansı, etkinlik organizasyonları, promosyon malzemeleri ve tekstil ürünleri derken pek çok sektörün dinamiklerinden beslenen ve gittikçe kök salan güçlü bir aileye dönüştük.

Merkezimizin bulunduğu Ankara’dan sonra bir de İstanbul’a şube açarak tekstil üretiminde bölgenin potansiyeliyle portföyümüzü güçlendirdik. Türk Silahlı Kuvvetleriyle, Emniyet Teşkilatımızla, pek çok bakanlıkla, kamu ve özel kuruluşlarla çalışma şansı yakaladık. Her başarılı işimiz tecrübemize katkı sağlarken çalıştığımız markaların da başarılarıyla hep gurur duyduk.

Reklam ve tanıtım faaliyetlerini, etkinlik organizasyonlarını, her türlü giyim kuşam, çanta ve teçhizat malzemelerinin üretimi ve tedarikini gerçekleştirirken Uluslararası Kalite Standartlarının yanı sıra ALBAN markasının yıllar içinde oluşturduğu kriterlerden de faydalandık. İçimize sinmeyen bir işi en baştan yapmamız bu yüzdendir.

Üretim alanımız dışında kalan ve sektörün ihtiyacı olan ürünleri, ulusal ve uluslararası kurumsal firmalarla anlaşmalar yaparak tedarik edip pratik çözümler üretebildik.

Dünya çok hızlı değişiyor. Ekonomik ve teknolojik gelişmeleri en önemlisi trendleri yakından takip edip çalışmalarımızı ve vizyonumuzu sürekli güncellemeyi ihmal etmiyoruz.

Aslında “Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.” sözünü tam da burada hatırlamalıyız. Öyleyse gelin birlikte başarılı işlere imza atalım. Doğru analizler ve öngörülerle hizmet ve üretim kalitenizdeki standardı artırmak için birlikte çalışalım.

Alban

Ana Faaliyet Alanlarımız

AJANS & TANITIM

PROMOSYON

ORGANİZASYON

TEKSTİL

Alban Tanıtım
Alban Tanıtım
Alban Tanıtım
Alban Tanıtım
Konuşma Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Alban Tanıtım
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?