Alban Tanıtım

Alban Tanıtım Ltd. Şti 1998 yılında üç kardeşin girişimi ile kuruldu. Firmamız tanıtım ajansı, tekstil ürünleri, promosyon malzemeleri ve etkinlik organizasyonları gibi alanlarda uzman ekibiyle kaliteli ve müşteri odaklı hizmet vermektedir. Genel merkezi Ankara’da olan firmamız aynı zamanda İstanbul’a şube açarak tekstil üretimine de başladı.

Referansları arasında yer alan Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Teşkilatı, çeşitli bakanlıklar, kamu ve özel kuruluşların tanıtım faaliyetlerini, etkinlik organizasyonlarını, her türlü giyim kuşam, çanta ve teçhizat malzemelerinin üretim ve tedarikini Uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Firmamız, dünyada hızlı bir şekilde değişen/gelişen ekonomik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip edip doğru analiz ederek ürün yelpazesinin çeşitliliğini ve hizmet kalitesini daima artırmaktadır. Üretiminin dışında kalan ve sektörün ihtiyacı olan ürünleri, ulusal ve uluslararası kurumsal firmalarla anlaşmalar yaparak tedarik etmektedir.

Saygılarımızla,

Ajans & Tanıtım Hizmetleri kapsamında: Grafik Tasarım, Matbaa Hizmeti ve Yayıncılık, Akademik Yayıncılık, Tanıtım ve Animasyon Filmi, Reklam Fotoğrafçılığı, web Tasarımı, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık, Marka Oluşturma ve Yönetimi başlıklarında profesyonel bir ekiple hizmet sunmaktayız.

Firmamız her türlü promosyon ürünlerinin temini ve üretimini sağlamaktadır. Bu kapsamda; Kalem, Ajanda, Flaşh Disk, Harici Bellek, Şarj Cihazı, Termos, Anahtarlık benzeri promosyon ürünleri talebe göre özelleştirilerek üretilmekte ve temin edilmektedir.

Oragnşzasyon başlığı altında: Kongre, toplantı, proje toplantıları, online toplantı ve kongreler, bilimsel toplantılar, çalıştaylar organize edilmektedir. Ulusal ve uluslararası projelerin her türlü organizasyonu gerçekleştirlmektedir.

Firmamız referansları arasında yer alan Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Teşkilatı, çeşitli bakanlıklar, kamu ve özel kuruluşların her türlü giyim kuşam, çanta ve teçhizat malzemelerinin üretim ve tedarikini Uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir.